Roxtone DMXX200L10 Kabel mikrofonowy
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena regularna:
80.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Roxtone
Kod produktu: 6737
Opis
Kabel mikrofonowy DMXX200L10
Wtyki: RX3F-NT - xlr żeński 3 pinowy / RX3M-NT - xlr męski 3 pinowy
Przewód: MC002 o średnicy 6,0 mm
Wysoce elastyczny
ekranowanie spiralne z miedzi o wymiarach 80 x 0,10 mm
średnica żył 2 x 0,22 mm