RH Sound SE-2350B-DVD/MP3
Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: RH Sound
Kod produktu: AC9D-743C0
Opis
RH Sound SE-2350B-DVD/MP3
Dane techniczne:
  • Pasmo przenoszenia : 50 Hz do 18 000 Hz
  • Wejścia mikrofonowe: 3 x TRS
  • Wejścia liniowe: 3 x RCA
  • Wyjścia liniowe: 1 x RCA
  • Odtwarzacz CD/DVD/Mp3/USB/SD, Radio AM/FM
  • Moc wyjściowa RMS: 350W / 100V
  • Moc wyjściowa MAX: 450W / 100V
  • Wymiary: 480 x 88,8 x 395 mm