RH Sound DCB-120BC+BT
Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: RH Sound
Kod produktu: A2FF-601A6
Opis
RH Sound DCB-120BC+BT
Dane techniczne:
  • Moc wyjściowa RMS: 120W (100V, 70V, 4-8-16 Ohm)
  • 6 stref z indywidualną regulacją głośności
  • 5 wejść mikrofonowych, 5 wejść liniowych, wejście MIC-1 z funkcją priorytetu
  • Bluetooth
  • Odtwarzacz Mp3/USB/SD
  • Pasmo przenoszenia: od 50 Hz do 18 000 Hz
  • Zasilanie: 230V~/50Hz AC lub DC24V
  • Wymiary: 480 x 88 x 390 mm