Proel FLASH 12XD
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Proel
Kod produktu: 4783
Opis
Proel FLASH12XD to dwudrożna kolumna aktywna 12" z procesorem DSP.
FLASH XD napędzane są przez nowo zaprojektowane moduły wzmacniacza, które dostarczają 600 lub 1000W czystej i niezniekształconej mocy. Wysokowydajne wmacniacze klasy D, w połączeniu z lekkim i kompaktowym zasilaniem impulsowym, zapewniają FLASH XD solidną dynamikę i stałą rezerwę mocy. Wbudowany dwukanałowy mikser z niezależnymi wejściami liniowymi i mikrofonowymi pozwala zmienić dowolną kolumnę FLASH XD w system nagłośnieniowy.
  • Dwudrożna kolumna aktywna
  • Przetwornik LF: 12” z cewką 2,5”
  • Przetwornik HF: 1” z cewką 1,35" i tytanową membraną, ze stałym kątem pokrycia 90° x 60°
  • 1000 W mocy szczytowej
  • Wysokiej jakości procesor cyfrowy CORE LT z Dynamic EQ
  • 5 gotowych ustawień korekcji (MUSIC, LIVE, DJ, SPEECH, MONITOR)
  • Wejścia: MIC i LINE z niezależną kontrolą głośności
  • Regulacje: poziom MIC, poziom LINE, tryb DSP, odcięcie masy
  • Maksymalne SPL: 127 dB
  • Pasmo przenoszenia 55 Hz - 20 kHz
  • Ciśnieniowo wzmacniany polipropylen o zwiększonej gęstości
  • Ergonomiczne aluminiowe uchwyty do przenoszenia i gniazdo na sztycę
  • Punkty montażowe: 4 x M8
  • Wymiary: 390 x 623 x 350 mm