Monacor HSE-152A/SK mikrofon nagłowny
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena regularna:
439.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Monacor IMG
Kod produktu: 1039
Opis
Monacor HSE-152A/SK mikrofon nagłowny, kardioida, cielisty.
Złącza w zestawie:
jack mini 2,5mm
mini xlr 3 pin - AKG
mini xlr 4 pin - Shure
Seria mikrofonów nagłownych o uniwersalnym przeznaczeniu, wersja w kolorze skóry.
  • Szerokie pasmo przenoszenia
  • Bardzo wygodny w noszeniu
  • Stabilne zamocowanie
  • Ruchome ramię wkładki, regulowana długość
  • Pierścień ochronny wkładki (chroni przed wilgocią)
  • Odłączany kabel połączeniowy z zabezpieczeniem przed wilgocią i wtykiem 2.5mm stereo (wymienny kabel: HSE-70C)
  • Wymagane zasilanie z nadajnika TXS lub przez adaptery EMA-1 lub EMA-300P
  • W komplecie wiatrochron
Typ urządzenia mikrofon nagłowny
Metoda transmisji przewodowa
Charakterystyka kardioida
System back electret
Pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz
Impedancja nominalna 1.5 kΩ
Czułość 1.8 mV/Pa
Max poziom dźwięku 130 dB
Zasilanie 1.5-9V DC
Dopuszcz. temp. otoczenia 0-40 °C
Waga 7 g
Połączenie, mikrofon wtyk 2.5mm, mini XLR 3pin, mini XLR 4pin