DAS AUDIO Action 18A
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.33333
Producent: DAS Audio
Kod produktu: 70F8-612D9
Opis
DAS AUDIO ACTION-18A aktywna kolumna basowa.
ACTION-18A subbas aktywny z cyfrową końcówką mocy w klasie D o mocy szczytowej 1500W.  Konstrukcje oparto na 18" głośniku firmy DAS  z 4" calową cewką. Subbas posiada dwa wejścia symetryczne oraz wbudowany przestrajalny crossover dla satelit oraz symetryczne wyjście THRU.
Nominal LF Amplifier Power 1500 W peak, 750 W continuous
Frequency Range (-10 dB) 35 Hz -160 Hz
Rated Peak SPL at 1 m 133 dB
Internal Crossover Variable LPF 60 Hz-160 Hz
Connectors INPUT: 2 x Female XLR
LOOP THRU: 2 x Male XLR
AC INPUT: powerCON
AC Requirements 115 V, 3 A, 50 Hz/60 Hz
230 V, 1.5 A, 50 Hz/60 Hz
Enclosure Material Birch Plywood
Color/Finish Black/ISO-Flex Paint
Dimensions (H x W x D) 62.4 x 54 x 65 cm
24.6 x 21.3 x 25.6 in