Beyerdynamic DT770PRO32 słuchawki zamknięte
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena regularna:
549.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Beyerdynamic
Kod produktu: 1085
Opis
Referencyjne słuchawki studyjne do monitorowania (zamknięte).
Słuchawki wokółuszne zapewniające profesjonalny dźwięk w studiu i na urządzeniach mobilnych.
Innowacyjny system bass reflex.
Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, wokółusznym i wymiennym nausznikom.
Wygodne dopasowanie dzięki wytrzymałej, regulowanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąka.
Wyprodukowane w Niemczech.
Specyfikacja techniczna.
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Transducer type . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Dynamic
Operating principle . . . . . . . . . . . . . . . . Closed
Nominal frequency response . . . . . . . . . 5 - 35,000 Hz
Nominal impedance. . . . . . . . . . . . . . . . 32 Ω
Nominal SPL . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 96 dB SPL
Nominal T.H.D . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . < 0.2%
Power handling capacity . . . . . . . . . . . . 100 mW
Sound coupling to ear . . . . . . . . . . . . . . Circumaural
Ambient noise isolation
32 Ω version . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . approx. 20 dBA
Nominal headband pressure . . . . . . . . . approx. 3.5 N
Weight (without cable) . . . . . . . . . . . . . 270 g
Length and type of cable
32 Ω version . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1.6 m / straight cable
Connection . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gold plated stereo
jack plug (3.5 mm) and
1/4" adapter (6.35 mm)